, de la naissance, od urodzenia

Hipp Płyn do kąpieli dla całej rodziny HiPP Babysanft Sensitive - z wyciągiem z ekologicznych migdałów - barwi wodę na niebiesko (ale nie barwi skóry, włosów czy wanny) - pielęgnuje delikatną skórę już podczas kąpieli - nie szczypie w oczy - zachowuje neutralne pH skóry Ciepła kąpiel w wannie sprzyja dobremu samopoczuciu Twojego dziecka i całej rodziny. Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach¹ Formuła w 99 % biodegradowalna², bez mikroplastiku³ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ²zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ³oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

31,99 zł / l

kraj

Pays d'origine

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300419346

4062300419346

prix: 31,99 zł

31.99 PLN NewCondition
Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Tocopherol, Glycerin, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfate, Denatonium Benzoate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum, CI 42051
marque:HiPP
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Szwajcaria
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bambino savon soins pour les Bambino savon soins pour les
nourrissons et les enfants , 100g 100 g
51,40zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-04-30
Ziaja Ziajka crème pour le soin Ziaja Ziajka crème pour le soin
des enfants et les nourrissons de 1 jour d'âge de la naissance 50 ml
143,80zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-02-28
Bambino bambi shampooing pour les Bambino bambi shampooing pour les
enfants après 11 mois 150 ml
45,53zł/l

prix: 6,83 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Krem przeciwsłoneczny Hipp HiPP Krem przeciwsłoneczny
de la naissance 30 ml
699,67zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Balsam ochronny Hipp HiPP Balsam ochronny
na słońce de la naissance 200 ml
244,95zł/l

prix: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp HiPP Balsam ochronny Hipp HiPP Balsam ochronny
na słońce de la naissance 150 ml
326,60zł/l

prix: 48,99 zł

PLN
1
7
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
Crème 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-02-29
Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
lapin après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2028-04-30
Hipp mon bon petit déjeuner de Hipp mon bon petit déjeuner de
muesli avec des fraises et yogourt BIO après 8 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
54
date d'expiration 2027-04-30
Hipp thé avec rose sauvage avec Hipp thé avec rose sauvage avec
du jus de fruits rouges après 4 mois 500 ml
16,98zł/l

prix: 8,49 zł

PLN
1
171
date d'expiration 2028-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5