, après 11 mois, po 12. miesiącu

Hipp 83 % surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego (DE-ÖKO-001). - przyprawione odpowiednio dla małych dzieci - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

31,96 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300461284

4062300461284

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-01-31 NewCondition
woda, marchew* 20 %, brokuły* 10 %, łosoś 9 %, makaron muszelki* 5 %¹ (pszenica durum*, białko kurzego jaja*), śmietana* 3,0 % (z mleka*), zmielony makaron* (z pszenicy durum*), cebula*, olej rzepakowy*, mąka ryżowa*, sok cytrynowy* z soku zagęszczonego, jodowana sól, natka pietruszki*, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość makaronu muszelki po ugotowaniu: 17 %
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna kJ/kcal291/70
tłuszcz, w tym2,7 g
- kwasy nasycone0,8 g
- kwasy jednonienasycone1,3 g
- kwasy wielonienasycone0,6 g
węglowodany7,7 g
- w tym cukry1,2 g
białko3,0 g
sól0,25 g
Inne
kwas alfa-linolenowy (Omega-3)0,10 g
sód0,10 g

Jaja : Zawiera
Ryba : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
83 % surowców rolniczych w produkcie pochodzi z rolnictwa ekologicznego (DE-ÖKO-001). - przyprawione odpowiednio dla małych dzieci - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Caractéristiques:ryby z otwartych mórz i oceanów
marque:HiPP
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron z łososiem, marchewką i brokułami. Pełnowartościowy posiłek warzywno-rybny dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany. Zawiera większe cząstki składników.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
BoboVita Risotto maison Obiadek BoboVita Risotto maison Obiadek
avec la dinde juteuse après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-06
BoboVita Légumes Obiadek dans une BoboVita Légumes Obiadek dans une
fricassée de veau délicate après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-15
BoboVita Ragoût maison Obiadek BoboVita Ragoût maison Obiadek
aux épinards après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-07-08
BoboVita BoboVita junior ragoût BoboVita BoboVita junior ragoût
de légumes avec du bœuf 1-3 ans 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-11-25
Hipp Hipp BIO od pokoleń Hipp Hipp BIO od pokoleń
Kaszotto après 11 mois 250 g
31,96zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
32
date d'expiration
2027-12-31
BoboVita BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita BoboVita Gulasz drobiowy
date d'expiration 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta BoboVita BoboVita Pasta
z pomidorami szynką 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-01-09
BoboVita BoboVita Makaron BoboVita BoboVita Makaron
z morszczukiem après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-11-13
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
Crème 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-02-29
Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
lapin après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2028-04-30
Hipp mon bon petit déjeuner de Hipp mon bon petit déjeuner de
muesli avec des fraises et yogourt BIO après 8 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
54
date d'expiration 2027-04-30
Hipp thé avec rose sauvage avec Hipp thé avec rose sauvage avec
du jus de fruits rouges après 4 mois 500 ml
16,98zł/l

prix: 8,49 zł

PLN
1
171
date d'expiration 2028-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5