, , od 1. roku

Hipp
51, , od 1. roku
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-08

pojemność

cena za kilogram

224,50 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300404113

4062300404113

prix: 4,49 zł

4.49 PLN 2027-06-08 NewCondition
płatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %, suszony przecier jabłkowy* 2,6 %, mąka pszenna*, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1600/380
tłuszcz9,5 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
węglowodany65,2 g
- w tym cukry33,3 g
błonnik6,5 g
białko5,2 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku aromatów, slodycz tylko z owoców
Avertissement de sécurité:WAŻNE: Podawaj wyłącznie pod opieką dorosłego. Nie podawaj, kiedy dziecko leży lub jest w ruchu. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej dziecka.
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Conservation:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel
    après 11 mois 20 g
    224,50zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    46
    date d'expiration 2027-08-06
    BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
    Świnka Peppa après 7 mois 20 g
    241,50zł/kg

    prix: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-07-06
    Hipp HiPP Batonik Owocowy Hipp HiPP Batonik Owocowy
    Przyjaciel après 11 mois 23 g
    195,22zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    date d'expiration 2027-04-29
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    kukurydziane après 11 mois 30 g
    208,33zł/kg

    prix: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-28
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    après 11 mois 30 g
    242,67zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-04
    PRIX RÉDUIT -10%
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    après 11 mois 30 g
    187,67zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-20
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny
    date d'expiration
    2027-06-30
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Musli 7 zbóż Hipp HiPP Musli 7 zbóż
    z bananami BIO après 11 mois 200 g
    58,95zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-07-31
    Hipp Hipp Batonik Owocowy Hipp Hipp Batonik Owocowy
    Przyjaciel après 11 mois 23 g
    195,22zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration
    2027-07-03
    Hipp Hipp Batonik Owocowy Hipp Hipp Batonik Owocowy
    Przyjaciel après 11 mois 23 g
    195,22zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    50
    date d'expiration
    2027-07-07
    Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
    après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2027-06-30
    Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
    bio après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2027-06-30
    Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
    de veau bio après 8 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-04-30
    Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
    après 4 mois 200 ml
    28,70zł/l

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    date d'expiration 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
    Crème 125 g
    41,12zł/kg

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-02-29
    Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
    lapin après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    date d'expiration 2028-04-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5