, après 11 mois, po 12. miesiącu

Hipp
Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

49,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300465329

4062300465329

prix: 12,49 zł

12.49 PLN 2027-02-10 NewCondition
pomidory* 41%, woda, odtłuszczone
mleko
*, makaron lasagne* 8% (semolina z
pszenicy
* durum,
białko kurzego
jaja
*), marchew* 7%, cukinia* 5%,
seler
*, mąka ryżowa*,
śmietana
* 2,0% (z
mleka
*),
cebula*, tarty twardy
ser
*, olej słonecznikowy*, skrobia ryżowa*, jodowana sól, przyprawy* (bazylia*,
oregano*, rozmaryn*, pieprz*), przeciwutleniacze
1
(kwas L-askorbinowy, mieszanina tokoferoli).
Może zawierać gorczycę. *z rolnictwa ekologicznego
Przeciwutleniacze zostały zastosowane dla ochrony wrażliwych składników odżywczych i smakowych.

Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
Wartość odżywcza w
(%)
100 g:
wartość
329 kJ (78 kcal)
energetyczna
tłuszcz
2,6 g
w tym kwasy
0,8 g
nasycone
węglowodany
10,5 g
w tym cukry
2,1 g
białko
2,7 g
sól
0,28 g
Inne w 100 g:
sód
0,11 g
1

Alergeny
Mleko:
Zawiera
Jaja:
Zawiera
Pszenica:
Zawiera
Seler:
Zawiera

Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.

marque:

Hipp


Nom du produit réglementé par la loi: Pełnowartościowy posiłek warzywny dla małych dzieci po 1. roku, z cząstkami dopasowanymi do wieku, do podawania na ciepło. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Conservation:
 
Najlepiej spożyć przed: data (DD.MM.RR) - na spodzie kartonowego opakowania. Przed
otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.

Préparation et utilisation:
 
Pojemnik nie nadaje się do podgrzewania w piekarniku! Przed podaniem posiłku
sprawdź jego temperaturę. Nie podawaj dziecku ponownie podgrzanej i niewykorzystanej porcji. Niepodgrzaną
zawartość miseczki wstaw do lodówki i zużyj w ciągu jednego dnia. Jakość tego produktu w momencie
opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że miseczka i folia nie zostały

BoboVita Risotto maison Obiadek BoboVita Risotto maison Obiadek
avec la dinde juteuse après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-06
BoboVita Légumes Obiadek dans une BoboVita Légumes Obiadek dans une
fricassée de veau délicate après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-15
BoboVita Ragoût maison Obiadek BoboVita Ragoût maison Obiadek
aux épinards après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-07-08
BoboVita BoboVita junior ragoût BoboVita BoboVita junior ragoût
de légumes avec du bœuf 1-3 ans 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-11-25
Hipp Hipp BIO od pokoleń Hipp Hipp BIO od pokoleń
Kaszotto après 11 mois 250 g
31,96zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
32
date d'expiration
2027-12-31
BoboVita BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita BoboVita Gulasz drobiowy
date d'expiration 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta BoboVita BoboVita Pasta
z pomidorami szynką 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-01-09
BoboVita BoboVita Makaron BoboVita BoboVita Makaron
z morszczukiem après 11 mois 250 g
35,96zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-11-13
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
Crème 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-02-29
Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
lapin après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2028-04-30
Hipp mon bon petit déjeuner de Hipp mon bon petit déjeuner de
muesli avec des fraises et yogourt BIO après 8 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
54
date d'expiration 2027-04-30
Hipp thé avec rose sauvage avec Hipp thé avec rose sauvage avec
du jus de fruits rouges après 4 mois 500 ml
16,98zł/l

prix: 8,49 zł

PLN
1
171
date d'expiration 2028-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5