fruits et céréales gruau de céréales à grains entiers avec des fruits BIO, après 5 mois, po 5. miesiącu

Hipp
55
Deserek jest jak najbardziej super i smaczny, należy tylko pamiętać o tym, że w jego składzie jest sok pomarańczowy, a jak wiadomo cytrusy mogą uczulać. Należy wprowadzać ten deserek ostrożnie. fruits et céréales gruau de céréales à grains entiers avec des fruits BIO, après 5 mois, po 5. miesiącu
510fruits et céréales gruau de céréales à grains entiers avec des fruits BIO, après 5 mois, po 5. miesiącu
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - bez dodatku składników pochodzenia mlecznego - zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
fruits et céréales gruau de céréales à grains entiers avec des fruits BIOfruits et céréales gruau de céréales à grains entiers avec des fruits BIO
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

36,05 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300034216

9062300034216

prix: 6,85 zł

6.85 PLN 2027-11-30 NewCondition
jabłka* 32 %, mango* 20 %, woda, banany* 12 %, brzoskwinie* 10 %, zmielone pełnoziarniste płatki pszenne* 4 %, sok cytrynowy*, zmielone pełnoziarniste płatki owsiane* 1,0 %, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna kJ/kcal270/64
tłuszcz0,3 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany13,4 g
- w tym cukry9,4 g
błonnik1,8 g
białko1,0 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Caractéristiques:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Owoce z kleikiem z pełnego ziarna zbóż. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, przetarty.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Odpowiednią porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Anna Grabowska , 2016-07-23 23:17:57Deserek jest jak najbardziej super i smaczny, należy tylko pamiętać o tym, że w jego składzie jest sok pomarańczowy, a jak wiadomo cytrusy mogą uczulać. Należy wprowadzać ten deserek ostrożnie.



Hipp Fruits & grains de framboises Hipp Fruits & grains de framboises
et de pommes avec du gruau de riz BIO après 5 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-07-31
Hipp fruits et céréales avec des Hipp fruits et céréales avec des
poires et des pommes épeautre BIO gruau après 5 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-07-31
Holle Holle Ekologiczny deserek Holle Holle Ekologiczny deserek
jabłko après 5 mois 190 g
40,84zł/kg

prix: 7,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-30
BoboVita fruits des pommes avec BoboVita fruits des pommes avec
des bananes avec la farine d'avoine après 6 mois 190 g
34,16zł/kg

prix: 6,49 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-03-12
BoboVita fruits pommes, bananes et BoboVita fruits pommes, bananes et
oranges juteuses après 6 mois 190 g
34,16zł/kg

prix: 6,49 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-01
BoboVita les pommes et abricots BoboVita les pommes et abricots
avec des bananes après 6 mois 190 g
34,16zł/kg

prix: 6,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-02-04
BoboVita les pommes et les bananes BoboVita les pommes et les bananes
avec une boudoirs délicates après 14 mois 190 g
34,16zł/kg

prix: 6,49 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-06-23
Hipp fruits et céréales , les Hipp fruits et céréales , les
pommes et les bananes avec des biscuits BIO après 4 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2027-08-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Jabłka z burakiem BIO Hipp HiPP Jabłka z burakiem BIO
après 5 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-31
Hipp HiPP Jabłka-Banany-Buraki Hipp HiPP Jabłka-Banany-Buraki
BIO après 5 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
38
date d'expiration 2027-03-09
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
Crème 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-02-29
Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
lapin après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2028-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5