Pâtes 100 % tube de blé dur

Goliard
57Pâtes 100 % tube de blé dur
Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów. Makarony otrzymane z semoliny/ dłużej pozostają jędrne, sprężyste i lekko twarde. Najlepiej podawać al dente.
Pâtes 100 % tube de blé durPâtes 100 % tube de blé dur
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-08

pojemność

cena za kilogram

12,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000375

5900252000375

prix: 4,88 zł

4.88 PLN 2029-04-08 NewCondition
semolina - mąka z pszenicy durum
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna774 kJ / 183 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany37 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik2,1 g
Białko6 g
Sól0,01 g

Jaja : Może zawierać
Łubin : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pszenica durum to wyselekcjonowany gatunek zboża, z którego powstaje semolina - mąka do wyrobu wysokiej jakości makaronów. Makarony otrzymane z semoliny/ dłużej pozostają jędrne, sprężyste i lekko twarde. Najlepiej podawać al dente.
Caractéristiques:pszenica durum
marque:Goliard
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron z semoliny z pszenicy durum.
Conservation:Przechowywać miejscu suchym i przewiewnym.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-08-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    spaghetti de grains entiers 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-31
    Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
    ° 50 400 g
    16,23zł/kg

    prix: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-09-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-07-30
    Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
    blé dur nouilles de blé casserole 250 g
    17,40zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-30
    Goliard 12 nouilles aux oeufs avec Goliard 12 nouilles aux oeufs avec
    des oeufs de caille tranches 250 g
    22,32zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2028-04-30
    Goliard maison nid de pâtes Goliard maison nid de pâtes
    date d'expiration 2028-07-29
    Goliard 2 oeufs pâtes par des Goliard 2 oeufs pâtes par des
    fils de roulement 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-08-30
    Goliard rubans de pâtes maison Goliard rubans de pâtes maison
    date d'expiration 2028-06-23
    Goliard déployé pâtes de ruban Goliard déployé pâtes de ruban
    de blé dur 400 g
    17,93zł/kg

    prix: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-30
    Goliard Pâtes 100 % blé dur Goliard Pâtes 100 % blé dur
    vrille de blé 400 g
    12,20zł/kg

    prix: 4,88 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2029-04-19
    Goliard Makaron Goliard Familijne Goliard Makaron Goliard Familijne
    Wstążki 400 g
    13,55zł/kg

    prix: 5,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5