Glade
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

59,93 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204307122

5000204307122

prix: 8,99 zł

8.99 PLN NewCondition
zapach wzbogacony olejkami eterycznymi, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Avertissement de sécurité:Glade Lavender - odświeżacz powietrza w żelu Chronić przed dziećmi. Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
marque:Glade
Type d'emballage:Opakowanie
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adresse de retour:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Glade Glade Muguet Odświeżacz Glade Glade Muguet Odświeżacz
powietrza 150 g
59,93zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
agrumes 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
lys de la vallée 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
Lavande 300ml 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
jardin japonais 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise assainisseur d'air de Brise assainisseur d'air de
Bali pulvérisation de bois de santal et de jasmin 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribution Air Wick Air Wick Contribution Air Wick
de fleurs blanches Freshmatic Max pour assainisseur d'air de 250 ml 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise clairière pulvérisation Brise clairière pulvérisation
jasmin journal automatique pour fournir du bois de santal et de 269 ml
77,47zł/l

prix: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade Glade Ocean Adventure Glade Glade Ocean Adventure
Odświeżacz 1 szt.

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5