FLORPAK Flaxseed

Florpak

Siemię lniane to nasiona lnu. Używany jako środek leczniczy. Jest źródłem kwasów tłuszczowych omega 3. Poprawia pracę mózgu i serca. Siemię zalecane jest dla kobiet, chroni je przed chorobą nowotworową piersi, gdyż zawiera w sobie lignany.Poprawia perstaltykę jelit, eliminuje zaparcia, poprawia pracę układu pokarmowego żołądka, dwunastnicy. Używane jest również w kosmetyce jako składnik szapmonów oraz odżywek do włosów.

FLORPAK FlaxseedFLORPAK Flaxseed
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

16,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701057

5901931701057

prix: 3,25 zł

3.25 PLN 2026-12-31 NewCondition

siemię lniane.


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Informations pour les personnes allergiques:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Siemię lniane to nasiona lnu. Używany jako środek leczniczy. Jest źródłem kwasów tłuszczowych omega 3. Poprawia pracę mózgu i serca. Siemię zalecane jest dla kobiet, chroni je przed chorobą nowotworową piersi, gdyż zawiera w sobie lignany.Poprawia perstaltykę jelit, eliminuje zaparcia, poprawia pracę układu pokarmowego żołądka, dwunastnicy. Używane jest również w kosmetyce jako składnik szapmonów oraz odżywek do włosów.


marque:Florpak
Adresse du producteur:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Adresse de retour:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Sante Sante Len or moulu Sante Sante Len or moulu
dégraissé 200 g
32,85zł/kg

prix: 6,57 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Radix Radix-Bis lin moulu Radix Radix-Bis lin moulu
200 g
28,10zł/kg

prix: 5,62 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-30
Bio Planet MAK BLEU BIO 200 g Bio Planet MAK BLEU BIO 200 g
- BIO PLANET 200 g
53,70zł/kg

prix: 10,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet BIO semences Bio Planet Bio Planet BIO semences Bio Planet
Hemp écossés 200 g
91,40zł/kg

prix: 18,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-30
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
chlorella 200 g
226,70zł/kg

prix: 45,34 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
spirulina 200 g
111,65zł/kg

prix: 22,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-23
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
kakao ziarna 200 g
197,20zł/kg

prix: 39,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-01
Radix Radix-Bis chardon-Marie Radix Radix-Bis chardon-Marie
200 g
29,95zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-31
Florpak haricots rouges dans le Florpak haricots rouges dans le
sac de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

prix: 6,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-31
Florpak Haricots FLORPAK White Florpak Haricots FLORPAK White
Uniform 500 g
18,54zł/kg

prix: 9,27 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-30
Florpak FLORPAK Haricots Giants Florpak FLORPAK Haricots Giants
450 g
23,38zł/kg

prix: 10,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-30
Florpak FLORPAK Haricots géants Florpak FLORPAK Haricots géants
Medium 450 g
21,36zł/kg

prix: 9,61 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-06-30
Florpak lentilles rouges FLORPAK Florpak lentilles rouges FLORPAK
500 g
16,38zł/kg

prix: 8,19 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-06-30
Florpak lentilles vertes FLORPAK Florpak lentilles vertes FLORPAK
500 g
14,30zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-31
Florpak FLORPAK soupe grecque Florpak FLORPAK soupe grecque
400 g
19,33zł/kg

prix: 7,73 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5