FLORPAK Figa séché

Florpak
52FLORPAK Figa séché

Charakteryzuje się najwyższą pośród wszystkich owoców zawartością błonnika pokarmowego. Ma działanie odtruwające, a zawarty w fidze cynk wspomaga układ hormonalny. Reguluje ciśnienie krwi i zmniejsza zły cholesterol. Smaczna przekąska,  jak również niezastąpiony dodatek do deserów i ciast.

FLORPAK Figa séchéFLORPAK Figa séché
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

43,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700852

5901931700852

prix: 10,99 zł

acheter 20 szt. pour 10.83 zł/szt
10.99 PLN 2026-11-30 NewCondition

Figi suszone, substancja konserwująca: dwutlenek siarki.


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Informations pour les personnes allergiques:

Produkt zawiera w swym składzie dwutlenek siarki.

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Charakteryzuje się najwyższą pośród wszystkich owoców zawartością błonnika pokarmowego. Ma działanie odtruwające, a zawarty w fidze cynk wspomaga układ hormonalny. Reguluje ciśnienie krwi i zmniejsza zły cholesterol. Smaczna przekąska,  jak również niezastąpiony dodatek do deserów i ciast.


marque:Florpak
Adresse du producteur:

Florapk Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Adresse de retour:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Baies de goji séchées Bio Planet Baies de goji séchées
    250 g
    86,64zł/kg

    prix: 21,66 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-01-10
    Bio Planet mûrier blanc SECS BIO Bio Planet mûrier blanc SECS BIO
    250 g - BIO PLANET 250 g
    103,96zł/kg

    prix: 25,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-10-06
    Florpak Cranberries FLORPAK Florpak Cranberries FLORPAK
    séchées 250 g
    51,96zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet figues sèches Bio Planet figues sèches
    400 g
    89,98zł/kg

    prix: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-28
    Bio Planet figues sèches BIO 1 kg Bio Planet figues sèches BIO 1 kg
    - BIO PLANET 1 kg

    prix: 86,20 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-28
    Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
    date d'expiration 2027-10-30
    Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
    date d'expiration 2028-01-30
    Florpak haricots rouges dans le Florpak haricots rouges dans le
    sac de 400g FLORPAK 500 g
    12,64zł/kg

    prix: 6,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-12-31
    Florpak Haricots FLORPAK White Florpak Haricots FLORPAK White
    Uniform 500 g
    18,54zł/kg

    prix: 9,27 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-05-30
    Florpak FLORPAK Haricots Giants Florpak FLORPAK Haricots Giants
    450 g
    23,38zł/kg

    prix: 10,52 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-30
    Florpak FLORPAK Haricots géants Florpak FLORPAK Haricots géants
    Medium 450 g
    21,36zł/kg

    prix: 9,61 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-06-30
    Florpak lentilles rouges FLORPAK Florpak lentilles rouges FLORPAK
    500 g
    16,38zł/kg

    prix: 8,19 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2028-06-30
    Florpak lentilles vertes FLORPAK Florpak lentilles vertes FLORPAK
    500 g
    14,30zł/kg

    prix: 7,15 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-12-31
    Florpak FLORPAK soupe grecque Florpak FLORPAK soupe grecque
    400 g
    19,33zł/kg

    prix: 7,73 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-09-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5