Dobry wybór
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-11

pojemność

cena za kilogram

40,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908235948423

5908235948423

prix: 5,64 zł

5.64 PLN 2027-02-11 NewCondition
Ziemniaki (61 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (32 %), sól, papryka w proszku (1 %), cukier, fruktoza, dekstroza, czosnek w proszku, cebula w proszku, chipotle w proszku (chili, dym wędzarniczy), chili w proszku, aromat (zawiera produkty mleczne), aromat dymu wędzarniczego, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 2218 kJ / 532 kcal Tłuszcz 33 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,5 g Węglowodany 51 g w tym cukry 2,6 g Błonnik 4,5 g Białko 5,5 g Sól 1,1 g Produkt zawiera: Mleko Produkt może zawierać:
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
date d'expiration
2027-02-19
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
solone 140 g
40,29zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
20
date d'expiration
2027-01-28
Lorenz Chipsletten sud puces Lorenz Chipsletten sud puces
paprika de pommes de terre dans un tube 100 g
76,20zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage avec la Lorenz Chipsletten fromage avec la
ciboulette croustilles dans un tube 100 g
76,20zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-05-14
Wiejskie Croustilles de pommes de Wiejskie Croustilles de pommes de
terre oignon pommes de terre du jardin 130 g
60,00zł/kg

prix: 7,80 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-02-15
Wiejskie pommes de terre chips de Wiejskie pommes de terre chips de
pommes de terre avec du beurre salé 130 g
60,38zł/kg

prix: 7,85 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-02-23
Społem Kielce Sainte-Croix Społem Kielce Sainte-Croix
casse-croûte pour la friture 400 g
14,15zł/kg

prix: 5,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-29
Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-31
Dobry wybór Dobry Wybór Orzeszki Dobry wybór Dobry Wybór Orzeszki
ziemne solone 100 g
26,40zł/kg

prix: 2,64 zł

PLN
1
32
date d'expiration
2027-07-31
Dobry wybór DJ Snack Orzeszki Dobry wybór DJ Snack Orzeszki
ziemne smażone 100 g
28,40zł/kg

prix: 2,84 zł

PLN
1
17
date d'expiration
2027-07-31
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
olejowy do zniczy 1 szt.

prix: 5,85 zł

PLN
1
24
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
parafinowy 1 szt.

prix: 3,60 zł

PLN
1
24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5