D'Amico
41
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-26

pojemność

cena za kilogram

87,00 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80115489

prix: 8,70 zł

8.70 PLN 2028-10-26 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Bio Planet Kapary Bio Planet Bio Planet Kapary
    marynowane BIO 100 g
    88,60zł/kg

    prix: 8,86 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-03-30
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
    grand-mère 480 g
    14,56zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-31
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    D'Amico D'Amico Filety z anchois D'Amico D'Amico Filety z anchois
    w oleju 80 g
    156,00zł/kg

    prix: 12,48 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5