Kopernik
55
Ocena 10 na 10 opakowanie schludne i czyste
47
masa netto

masa netto

56 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

75,54 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056012758

5900056012758

prix: 4,23 zł

4.23 PLN 2027-05-30 NewCondition
Kopernik Kopernik Katarzynki Kopernik Kopernik Katarzynki
w pierniki 56 g
73,39zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-03-30
czekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, skrobia ziemniaczana, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1692 kJ / 402 kcal
Tłuszcz10 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany68 g
- w tym cukry36 g
Białko5,8 g
Sól0,09 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
sztuka toruńskiego piernikarstwa, oryginalna receptura od 1763 roku, wolne od GMO - certyfikat jakości
marque:Kopernik
Nom du produit réglementé par la loi:Pierniki w czekoladzie.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2024-11-19 11:06:50Ocena 10 na 10 opakowanie schludne i czyste



Kopernik Kopernik Pierniczki Kopernik Kopernik Pierniczki
nadziewane 150 g
57,53zł/kg

prix: 8,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Kopernik Kopernik Całuski Kopernik Kopernik Całuski
pierniki lukrowane 140 g
31,29zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5