oignons verts Chipsletten avec ciboulette croustilles 100 g

Lorenz
42oignons verts Chipsletten avec ciboulette croustilles 100 g
oignons verts Chipsletten avec ciboulette croustilles 100 goignons verts Chipsletten avec ciboulette croustilles 100 g
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-14

pojemność

cena za kilogram

76,60 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905187107441

5905187107441

prix: 7,66 zł

7.66 PLN 2027-03-14 NewCondition
Lorenz oignons verts Chipsletten Lorenz oignons verts Chipsletten
avec ciboulette croustilles 100 g 100 g
79,70zł/kg

prix: 7,97 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-05-27
puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), cebula w proszku, sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, szczypiorek, dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, ser w proszku, naturalny aromat, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza: 100 g
Energia2136 kJ/511 kcal
Tłuszcz27 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,8 g
Węglowodany61 g
w tym cukry2,2 g
Błonnik3,2 g
Białko4,4 g
Sól1,5 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
z olejami roślinnymi, produkt bezglutenowy, bez dodatku wzmacniaczy smaku, bez dodatku konserwantów, wygodna tacka chroni przed połamaniem
marque:Chipsletten
Nom du produit réglementé par la loi:Chipsy ziemniaczane formowane o smaku zielonej cebulki ze szczypiorkiem.
Autres informations:
Conservation:Najlepiej spożyć przed: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Type d'emballage:Cylinder
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Lorenz Chipsletten sud puces Lorenz Chipsletten sud puces
    paprika de pommes de terre dans un tube 100 g
    76,20zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage avec la Lorenz Chipsletten fromage avec la
    ciboulette croustilles dans un tube 100 g
    76,20zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-05-14
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
    croustilles de pommes BIO 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-09-26
    Popcrop Popcrop Popcorn Popcrop Popcrop Popcorn
    z niebieskiej 100 g
    72,30zł/kg

    prix: 7,23 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-18
    Bio Planet Bio Planet Frytki Bio Planet Bio Planet Frytki
    jabłkowe 100 g
    129,90zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-12
    Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku
    100 g
    159,90zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-12-27
    Wiejskie Croustilles de pommes de Wiejskie Croustilles de pommes de
    terre oignon pommes de terre du jardin 130 g
    60,00zł/kg

    prix: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-02-15
    Lorenz Lorenz Wiejskie ziemniaczki Lorenz Lorenz Wiejskie ziemniaczki
    chipsy 130 g
    59,69zł/kg

    prix: 7,76 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-02-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5