XYLITOL GUM MENTHE ( 30 PCS ). Miradent


Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.

XYLITOL GUM MENTHE ( 30 PCS ). MiradentXYLITOL GUM MENTHE ( 30 PCS ). Miradent
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2029-10-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107600900

4250107600900

prix: 13,99 zł

13.99 PLN 2029-10-30 NewCondition

Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.


Miradent Miradent Guma do żucia Miradent Miradent Guma do żucia
z ksylitolem 30 szt.

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-07
Miradent Miradent Guma do żucia Miradent Miradent Guma do żucia
z ksylitolem 30 szt.

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-30
Miradent Guma do żucia Miradent Guma do żucia
z ksylitolem 30 szt.

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-30
Orbit chewing-gum à la menthe Orbit chewing-gum à la menthe
pastilles vertes 14 g
179,29zł/kg

prix: 2,51 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-04-05
Orbit Chewing -gum menthe poivrée Orbit Chewing -gum menthe poivrée
fermement bleu 14 g
168,57zł/kg

prix: 2,36 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-15
Mentos Mentos gouttes de menthe Mentos Mentos gouttes de menthe
date d'expiration
2029-05-30
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

prix: 2,49 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-04-19
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5