Lait Dairy chèvre compresse , savon de douche crémeuse

Ziaja mleczna pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. mleczna receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, opóźnia procesy starzenia. Odżywia i doskonale nawilża naskórek. D-panthenol - nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Lait Dairy chèvre compresse , savon de douche crémeuseLait Dairy chèvre compresse , savon de douche crémeuse
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009924

5901887009924

prix: 10,84 zł

10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Propylene Glycol, Goat Milk Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid
mleczna pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. mleczna receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, opóźnia procesy starzenia. Odżywia i doskonale nawilża naskórek. D-panthenol - nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Caractéristiques:rodzinne opakowanie
marque:Ziaja
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość żelu. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
climatiseur naturel de la peau 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

prix: 10,79 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-01-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-01-31
Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
prysznic 500 ml
25,44zł/l

prix: 12,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-07-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-01-31
Fa sport actif gel douche ginkgo Fa sport actif gel douche ginkgo
400 ml
32,48zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
sèche 200 ml
61,40zł/l

prix: 12,28 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
41,40zł/l

prix: 8,28 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-07-30
Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
81,50zł/l

prix: 9,78 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5