Bosphaera

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-08

pojemność

cena za kilogram

193,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900616

5903175900616

prix: 38,64 zł

38.64 PLN 2028-01-08 NewCondition

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.


Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-28
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Masło Bosphaera Bosphaera Masło
do ciała 200 g
232,40zł/kg

prix: 46,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-24
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
261,30zł/l

prix: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
293,95zł/l

prix: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek
200 ml
147,40zł/l

prix: 29,48 zł

PLN
1
1
Venus Venud Golden Sun Mleczko Venus Venud Golden Sun Mleczko
po 200 ml
95,95zł/l

prix: 19,19 zł

PLN
1
6
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
336,70zł/kg

prix: 33,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
321,40zł/kg

prix: 32,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Krem Bosphaera Bosphaera Krem
przeciwzmarszczkowy 50 g
845,80zł/kg

prix: 42,29 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem
pod oczy 20 g
3 084,50zł/kg

prix: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy
50 ml
334,40zł/l

prix: 16,72 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5