Bosphaera

Wyjątkowo skuteczny krem do rąk i stóp Bosphaera przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała, jak: dłonie, łokcie, stopy.

Dzięki wysokiej jakości, naturalnym składnikom aktywnym, doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.

masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-19

pojemność

cena za kilogram

336,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901705

5903175901705

prix: 33,67 zł

33.67 PLN 2028-06-19 NewCondition

Wyjątkowo skuteczny krem do rąk i stóp Bosphaera przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i rogowacenie, w szczególności takich partii ciała, jak: dłonie, łokcie, stopy.

Dzięki wysokiej jakości, naturalnym składnikom aktywnym, doskonale zmiękcza skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Wzbogacony o mocznik, zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka, łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie.


Bosphaera Bosphaera Krem do rąk Bosphaera Bosphaera Krem do rąk
i stóp 100 g
321,40zł/kg

prix: 32,14 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-28
Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
do stóp 100 ml
156,10zł/l

prix: 15,61 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-10-30
Ziaja Crème de lait de chèvre Ziaja Crème de lait de chèvre
sujette aux rides pour les mains et les ongles peau sèche , 80 ml
134,38zł/l

prix: 10,75 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-01-31
Tesori Tesori Włoski krem do rąk Tesori Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

prix: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,52zł/l

prix: 8,24 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-09-30
Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
z zmiękczający 60 ml
174,17zł/l

prix: 10,45 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Krem Bosphaera Bosphaera Krem
przeciwzmarszczkowy 50 g
845,80zł/kg

prix: 42,29 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem
pod oczy 20 g
3 084,50zł/kg

prix: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Masło Bosphaera Bosphaera Masło
do ciała 200 g
232,40zł/kg

prix: 46,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Cukrowy Bosphaera Bosphaera Cukrowy
peeling do ciała 200 g
193,20zł/kg

prix: 38,64 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5