bomboniera

Merci
55
4bomboniera
54bomboniera
8 rodzajów czekoladek Śmietankowa Nugatowa Orzechowo-migdałowa Kawowo-śmietankowa Deserowa mleczna Pralinowa Marcepanowa Mus czekoladowy
bombonierabomboniera
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-01

pojemność

cena za kilogram

89,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400901191

4014400901191

prix: 22,47 zł

22.47 PLN 2027-01-01 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, dekstroza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, fruktoza, emulgator: lecytyny (z soi), syrop glukozowy, syrop z cukru inwertowanego, kawa, aromaty, sól, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32 %, Czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 32 %, Czekolada śmietankowa: masa kakaowa minimum 45 %, Czekolada: masa kakaowa minimum 50 %
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2344 kJ
Wartość energetyczna563 kcal
Tłuszcz36,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19,7 g
Węglowodany50,0 g
w tym cukry48,1 g
Białko7,6 g
Sól0,15 g

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
8 rodzajów czekoladek Śmietankowa Nugatowa Orzechowo-migdałowa Kawowo-śmietankowa Deserowa mleczna Pralinowa Marcepanowa Mus czekoladowy
marque:merci
Nom du produit réglementé par la loi:Mieszanka czekoladek nadziewanych i nienadziewanych.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:11:064



Merci boîte bleue de chocolats Merci boîte bleue de chocolats
date d'expiration
2027-03-01
Merci boîte de chocolats en 4 Merci boîte de chocolats en 4
types de dessert au chocolat 250 g
105,96zł/kg

prix: 26,49 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-01
Merci Merci bomboniera finest Merci Merci bomboniera finest
selection 250 g
105,96zł/kg

prix: 26,49 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-04-01
Ferrero raffaello bomboniera Ferrero raffaello bomboniera
date d'expiration 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
date d'expiration 2027-04-01
Wedel bomboniera baril plaisir de Wedel bomboniera baril plaisir de
réchauffement 200g 200 g
139,95zł/kg

prix: 27,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-02-06
Solidarność Nałęczowska prune Solidarność Nałęczowska prune
et chocolat 350 g
112,94zł/kg

prix: 39,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Solidarność cerises en chocolats Solidarność cerises en chocolats
à la liqueur 200 g
128,10zł/kg

prix: 25,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-30
Merci 100 g de chocolat noir Merci 100 g de chocolat noir
100 g
96,70zł/kg

prix: 9,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-01
Merci Merci de café et le Merci Merci de café et le
( 43%) 100 g chocolat , la crème (57%) sur le chocolat blanc 100 g
98,10zł/kg

prix: 9,81 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-05-01
Merci chocolat crémeux Merci chocolat crémeux
date d'expiration
2027-02-01
Merci Merci Mousse Selection Merci Merci Mousse Selection
Kolekcja 210 g
126,10zł/kg

prix: 26,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5