carottes Bio Europe marinés dans un bocal

Bio Europa
51carottes Bio Europe marinés dans un bocal

SKŁADNIKI
marchewka*(63,2%), woda, miód*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 119 kJ / 28 kcal
Tłuszcz: 0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g
Weglowodany: 5,50 g
w tym cukry: 4,0 g
Błonnik: 1,80 g
Białko: 0,60 g
Sól: 0,40 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA

carottes Bio Europe marinés dans un bocalcarottes Bio Europe marinés dans un bocal
BIO
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866090

5902175866090

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-12-31 NewCondition

marchewka*, woda, miód*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI
marchewka*(63,2%), woda, miód*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 119 kJ / 28 kcal
Tłuszcz: 0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g
Weglowodany: 5,50 g
w tym cukry: 4,0 g
Błonnik: 1,80 g
Białko: 0,60 g
Sól: 0,40 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
    340 ml
    15,41zł/l

    prix: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle pois de maïs d'or Bonduelle pois de maïs d'or
    340 g
    25,59zł/kg

    prix: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-08-31
    Rolnik maïs en conserve Rolnik maïs en conserve
    340 g
    13,15zł/kg

    prix: 4,47 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration
    2029-09-16
    Bio Europa Bio Europe haricots Bio Europa Bio Europe haricots
    verts marinés dans une BIO jar 340 g
    21,32zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-12-31
    Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
    słodka 340 g
    27,82zł/kg

    prix: 9,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-12-31
    Hektor Hektor Buraczki tarte Hektor Hektor Buraczki tarte
    obiadowe 340 g
    11,74zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-09-30
    Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
    Czerwona 340 g
    21,82zł/kg

    prix: 7,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-12-31
    Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
    340 g
    15,74zł/kg

    prix: 5,35 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-02-13
    Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
    saumure dans un BIO jar 350 g
    24,34zł/kg

    prix: 8,52 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-12-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5