Big Nature

Żurawina jest owocem o cierpko-słodkim smaku. Cechuje się soczystą barwą i wspaniałym smakiem. Suszone owoce żurawiny można spożywać same lub jako dodatek do ciast, deserów, musli oraz sałatek. Idealnie komponuje się z mięsem duszonym.

masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-17

pojemność

cena za kilogram

57,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622370

5903351622370

prix: 8,58 zł

8.58 PLN 2028-03-17 NewCondition

żurawina suszona cięta, cukier, olej słonecznikowy.


Żurawina jest owocem o cierpko-słodkim smaku. Cechuje się soczystą barwą i wspaniałym smakiem. Suszone owoce żurawiny można spożywać same lub jako dodatek do ciast, deserów, musli oraz sałatek. Idealnie komponuje się z mięsem duszonym.


Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
de l'agriculture écologique 150 g
101,13zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-28
Bio Planet dates , produits de Bio Planet dates , produits de
l'agriculture écologique 150 g
50,33zł/kg

prix: 7,55 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la
grue . 150 g
99,93zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-26
Bio Planet Chips de banane non Bio Planet Chips de banane non
sucré BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet Chipsy Bio Planet Bio Planet Chipsy
kokosowe 150 g
68,27zł/kg

prix: 10,24 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-19
Sante Trésors Sante de la Terre Sante Trésors Sante de la Terre
Baies de Goji 150 g
94,33zł/kg

prix: 14,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-06
Florpak toute FLORPAK Almond Florpak toute FLORPAK Almond
150 g
99,93zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-03-31
Big Nature Big Nature Erytrytol Big Nature Big Nature Erytrytol
1 kg

prix: 25,34 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-02-06
Big Nature Big Nature Kozieradka Big Nature Big Nature Kozieradka
mielona 100 g
43,80zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Mieszanka Big Nature Big Nature Mieszanka
studencka 200 g
43,20zł/kg

prix: 8,64 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-03-31
Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
himalajska różowa 1.1 kg
8,17zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2030-05-31
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
konopny 250 ml
103,96zł/l

prix: 25,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
z awokado 250 ml
130,20zł/l

prix: 32,55 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Syrop Big Nature Big Nature Bio Syrop
z agawy 340 g
41,15zł/kg

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Big Nature Big Nature Olej Big Nature Big Nature Olej
ze słodkich 250 ml
82,08zł/l

prix: 20,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5