Big Nature

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

43,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622882

5903351622882

prix: 8,64 zł

8.64 PLN 2027-03-31 NewCondition

Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.


Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.


Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet prunes , dénoyautées Bio Planet prunes , dénoyautées
produit de l'agriculture écologique 200 g
93,75zł/kg

prix: 18,75 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-08-03
Bio Planet Noix de coco Bio Planet Noix de coco
desséchée BIO 200 g - BIO PLANET 200 g
56,00zł/kg

prix: 11,20 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-07-06
Florpak FLORPAK Nut Blend Florpak FLORPAK Nut Blend
żurawinowo- 200 g
50,65zł/kg

prix: 10,13 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-03-31
Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
date d'expiration 2028-01-30
Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la Bio Planet ÉTUDIANT MIX avec la
grue . 150 g
99,93zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-26
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Big Nature Big Nature Erytrytol Big Nature Big Nature Erytrytol
1 kg

prix: 25,34 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-02-06
Big Nature Big Nature Kozieradka Big Nature Big Nature Kozieradka
mielona 100 g
43,80zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
himalajska różowa 1.1 kg
8,17zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2030-05-31
Big Nature Big Nature Żurawina Big Nature Big Nature Żurawina
suszona cięta 150 g
57,20zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-03-17
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
konopny 250 ml
103,96zł/l

prix: 25,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Olej Big Nature Big Nature Bio Olej
z awokado 250 ml
130,20zł/l

prix: 32,55 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Syrop Big Nature Big Nature Bio Syrop
z agawy 340 g
41,15zł/kg

prix: 13,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Big Nature Big Nature Olej Big Nature Big Nature Olej
ze słodkich 250 ml
82,08zł/l

prix: 20,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5