Better Than Foods

Makaron thai style nie zawiera tłuszczu, cukru oraz soli. Wytwarzany jest z korzenia rośliny noszącej nazwę konjac (uprawiana w Chinach i Japonii). To tradycyjny produkt azjatycki znany w tamtejszej kuchni od wieków. Makaron nie posiada szczególnych walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodanych przypraw i składników.

BIO
masa netto

masa netto

385 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-05

pojemność

cena za kilogram

24,34 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5060691230037

5060691230037

prix: 9,37 zł

9.37 PLN 2028-01-05 NewCondition

woda oczyszczona, mąka konjac*, błonnik OWSIANY* (bez glutenu) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 35 kJ / 9 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Błonnik: 4 g
Białko: 0,2 g
Sól: 0 g


Makaron thai style nie zawiera tłuszczu, cukru oraz soli. Wytwarzany jest z korzenia rośliny noszącej nazwę konjac (uprawiana w Chinach i Japonii). To tradycyjny produkt azjatycki znany w tamtejszej kuchni od wieków. Makaron nie posiada szczególnych walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodanych przypraw i składników.


Better Than Foods Better Than Better Than Foods Better Than
Makaron Konjac Angel 385 g
24,39zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-04
Better Than Foods Better Than Better Than Foods Better Than
Makaron Konjac 385 g
24,39zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-03-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2031-04-30
Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
) 400 g
14,63zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-09-30
Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
Penne Rigate ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
Gnocchi ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5