Bella Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
masa netto

masa netto

38 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,72 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516605353

5900516605353

prix: 27,18 zł

27.18 PLN NewCondition
Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
marque:Bella Baby Happy
Autres informations:
Préparation et utilisation:Wyrób jednorazowego użytku
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Naty Couches jetables bio no.4 ( 8 Naty Couches jetables bio no.4 ( 8
- . 15 kg ) 22 pcs 22 szt.
2,64zł/szt.

prix: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Couches jetables bio n ° 5 ( Naty Couches jetables bio n ° 5 (
12 - 18 kg . ) 20 szt.
2,90zł/szt.

prix: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Couches jetables bio n ° 6 ( Naty Couches jetables bio n ° 6 (
16 + kg . ) 18 szt.
3,22zł/szt.

prix: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Naty ekologiczne pieluchy 4 Naty Naty ekologiczne pieluchy 4
26 szt.
1,80zł/szt.

prix: 46,81 zł

PLN
1
1
Bella Bella Baby Happy Pieluszki Bella Bella Baby Happy Pieluszki
70 szt.

prix: 43,99 zł

PLN
1
3
Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
200 szt.

prix: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella doublures culotte doux panty Bella doublures culotte doux panty
20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 gouttes de la serviette Bella 4 gouttes de la serviette
- Nova 10 szt.

prix: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
50 szt.

prix: 7,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-05-30
Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-11-30
Bella 3 gouttes de sanitaire Bella 3 gouttes de sanitaire
normale 20 szt.

prix: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova tampons maxi de Bella nova tampons maxi de
sanitaires 5 gouttes 10 szt.

prix: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classiques doublures panty Bella classiques doublures panty
panty 20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
8
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5