, de la naissance, od urodzenia

Bambino Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
masa netto

masa netto

57 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,21 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017095271

5900017095271

prix: 12,20 zł

12.20 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Panthenol, Pantolactone, Gossypium Herbaceum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Glucose, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hydroxyacetophenone, Potassium Sorbate, Sorbic Acid
Chusteczki wodne 3w1 zostały stworzone z myślą o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, podrażnień oraz atopowej. Zawierają 99% wysokooczyszczonej wody, dzięki czemu są idealne do codziennej pielęgnacji już od 1.dnia życia. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, a jego hipoalergiczna formuła sprawia, że doskonale nadaje się do oczyszczania twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci. Wielozadaniowa formuła 3w1 wzbogacona o kompleks łagodzący z ekstraktem z nagietka i pantenolem, zapewnia: 1. Nawilżenie 2. Odświeżenie 3. Natychmiastowe ukojenie Najważniejsze cechy produktu: - Hipoalergiczna formuła - 3w1: nawilżają, odświeżają i natychmiastowo koją - 99 % wody wysokooczyszczonej - 0 % kompozycji zapachowej - Przywracają równowagę mikrobiomu skóry, który stanowi naturalną barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - Nie podrażniają oczu i nie powodują łzawienia - Wykonane w 100% z włókien pochodzenia roślinnego - Wegańska formuła (bez składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawiera mikroplastiku Tolerancja dla skóry i oczu została potwierdzona dermatologicznie oraz okulistycznie. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
Caractéristiques:99 % wody wysokooczyszczonej, 0 % kompozycji zapachowej, równowaga mikrobiomu, hipoalergiczne, 3w1: 1. nawilżają 2. odświeżają 3. koją skórę, od 1. dnia życia, 99 % składników pochodzenia naturalnego, formuła wegańska*, 100 % włókien pochodzenia roślinnego, formuła nie zawiera mikroplastiku, *bez składników pochodzenia zwierzęcego
marque:Bambino
À propos de la marque:Bambino Delikatność od pokoleń
Conservation:Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Wyjmij chusteczkę z opakowania i delikatnie oczyść buzię, rączki lub okolice okołopieluszkowe.
Type d'emballage:Woreczek
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bella bébé heureux lingettes Bella bébé heureux lingettes
sensible aloe vera ph neutre 5.5 56 szt.

prix: 7,45 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2028-04-30
Bella bébé heureux lingettes Bella bébé heureux lingettes
soie et coton pH neutre 5,5 64 szt.

prix: 6,30 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-30
PRIX RÉDUIT -40%
Bobini lingettes Bobini lingettes
enfants avec du lait d'avoine hypoallergéniques pour les bébés et les de la naissance 60 szt.

prix: 3,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-26
Naty Naty Nawilżające chusteczki Naty Naty Nawilżające chusteczki
56 szt.

prix: 15,54 zł

PLN
1
1
Cleanic Cleanic Kindii płatki Cleanic Cleanic Kindii płatki
60 szt.

prix: 8,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2030-08-30
Bocoton Bocoton Ręczniczki Bocoton Bocoton Ręczniczki
bawełniane 50 szt.

prix: 17,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-10-30
Bobini Bobini Baby chusteczki Bobini Bobini Baby chusteczki
nawilżane 60 szt.

prix: 5,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-04-30
Kindii Kindii Chusteczki Kindii Kindii Chusteczki
dla nawilżane 60 szt.

prix: 6,68 zł

PLN
1
12
Bambino savon soins pour les Bambino savon soins pour les
nourrissons et les enfants , 100g 100 g
51,40zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-04-30
Bambino bambi shampooing pour les Bambino bambi shampooing pour les
enfants après 11 mois 150 ml
45,53zł/l

prix: 6,83 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5