Air Wick Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kraj

Pays d'origine

Wielka Brytania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627070262

5900627070262

prix: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition
Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Avertissement de sécurité:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool i Isoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. UFI: 4FK4-M0QX-F00N-70C8
marque:Air Wick
Autres informations:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym Reckitt.
Type d'emballage:Aerozol
Pays d'origine:Wielka Brytania
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Air Wick Contribution Air Wick Air Wick Contribution Air Wick
de fleurs blanches Freshmatic Max pour assainisseur d'air de 250 ml 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Wkład 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Wkład 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Wkład 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Wkład 250 ml
70,92zł/l

prix: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Wkład 250 ml
70,52zł/l

prix: 17,63 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
agrumes 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise assainisseur pulvérisation Brise assainisseur pulvérisation
lys de la vallée 300 ml
39,97zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5