Yarrah

Karma dla psa pełnoporcjowa.

BIO
masa netto

masa netto

405 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-01

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265973925

8714265973925

prix: 13,42 zł

13.42 PLN 2028-05-01 NewCondition

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* 35 % (wołowina* 5 %), zboża* (PSZENICA* 6 %), substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego* (pokrzywa* 0,2 %, pomidory* 0,2 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Karma dla psa pełnoporcjowa.


Pedigree aliments pour jeunes Pedigree aliments pour jeunes
une délicate gelée enfants pour les chiots , boîte de poulet dans 400 g
19,73zł/kg

prix: 7,89 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-11-16
Pedigree la nourriture pour les Pedigree la nourriture pour les
carottes dans une délicate gelée chiens adultes , une boîte de poulet et les 400 g
19,73zł/kg

prix: 7,89 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-19
Pedigree la nourriture pour les Pedigree la nourriture pour les
délicate gelée chiens adultes , une boîte de boeuf dans une 400 g
19,73zł/kg

prix: 7,89 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-11-20
Yarrah ( POUR PSA ) KARMA - VEGE Yarrah ( POUR PSA ) KARMA - VEGE
ECO 150g - Yarrah 150 g
45,40zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-07
Yarrah Yarrah Pasztet dla psa Yarrah Yarrah Pasztet dla psa
z kurczaka, 150 g
52,00zł/kg

prix: 7,80 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-08-04
Basil Basil Karma mokra Basil Basil Karma mokra
z wołowiną 415 g
7,73zł/kg

prix: 3,21 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-02-16
Basil Basil Karma mokra z drobiem Basil Basil Karma mokra z drobiem
dla 415 g
7,83zł/kg

prix: 3,25 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2030-02-02
Basil Basil karma mokra Basil Basil karma mokra
z kurczakiem 900 g
5,37zł/kg

prix: 4,83 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-13
Yarrah La nourriture pour chat Yarrah La nourriture pour chat
boeuf de poulet bio 100 g
59,90zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-10
Yarrah Yarrah Karma dla kota Yarrah Yarrah Karma dla kota
z dorosłego 800 g
43,40zł/kg

prix: 34,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-06
Yarrah Yarrah Karma dla kota Yarrah Yarrah Karma dla kota
z kurczakiem 800 g
47,29zł/kg

prix: 37,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5